Padedame įveikti sunkumus bei pasiekti pačių aukščiausių rezultatų!

Visapusiška pagalba

Esame pasiruošę padėti visais iškilusiais klausimais. Organizuojame mokymą, būrelius, stovyklas, konsultuojame karjeros ar stojimo į aukštąsias mokyklas klausimais.

Pasiekiamumas

Korepetitoriai yra pasirengę Jums padėti tiek gyvai, tiek nuotoliniu budu. Pagal susitarimą korepetitorius gali atvykti į Jūsų namus.

Kokybė

Mūsų komanda garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas.

Profesionalumas

Mokykloje dirbantys mokytojai - jauni profesionalai, turintys įvairialypę patirtį.
FB_202020910_0004

Ką mes darom

Padedame moksleiviams pasiekti norimų rezultatų

Papildomos pamokos

Individualios arba grupinės pamokos moksleiviams, susiduriančiais su sunkumais mokykloje arba norinčiais pagilinti savo žinias tam tikroje srityje.

VBE kursai

Profesionalūs korepetitoriai veda pasiruošimo Valstybiniams brandos egzaminams (VBE) kursus. Siekiame padėti kiekvienam mokiniui pasiekti jo užsibrėžtų tikslų ir įstoti į norimą specialybę.

Mūsų tikslai

Išmokyti
Nustatome su kokiais sunkumais susiduria kiekvienas mokinys, ištaisome iš anksčiau atsiradusias spragas bei padeda mokytis spręsti iškilusias problemas.
Padrąsinti
Stengiamės kiekvieną mokinį padrąsinti jaustis užtikrintu savimi besimokant bei sumažinti nerimą susidūrus su neaiškumais.
Motyvuoti
Norime ne tik padėti įsisavinti madžiagą, bet ir motyvuoti stengtis, siekti užsibrėžtų tikslų ir suprasti, kodėl besimokomas dalykas yra svarbus bei reikalingas.
FB_202020910_0010