VBE Kursai

Manokorepetitorius

VBE kursai

Planuojate puikiai išlaikyti egzaminą? O gal pasikartoti primirštas žinias? Mes galime paadėti!

Tikslingai

Visi VBE kursai vyksta tikslingai pagal oficialią brandos egzaminų programą.

Koncentruotai

Mokymosi medžiaga ir užduotys paruošiamos glaustai bei koncentruotai. Tokiu būdu mokinys išmoksta atsakyti būtent tą, ko reikalauja egzamino užduotis.

Įdomiai

Mūsų komanda supranta, jog nuobodžioms pamokoms vietos nėra. VBE kursų programos organizuojamos taip, jog mokinys ne tik įgytų reikiamas žinias ir įgūdžius, bet ir pats mokymosi procesas būtų įdomus.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagiltinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Valstybinių brandos egzaminų kursai

Manokorepetitorius organizuojami VBE kursai yra skirti paskutinių klasių moksleiviams, norintiems pasirengti valstybiniams egzaminams ir pasiruošti stojimui į aukštąsias mokyklas. Nesvarbu, ar norite gauti šimtuką, ar išlaikyti egzaminą – VBE kursai yra puiki priemonė pasiruošti egzaminui kartojantis ar naujai išmokstant reikalingas temas.

Kviečiame XI-XII klasių moksleivius į lietuvių kalbos, matematikos, biologijos, chemijos bei istorijos VBE kursus, padedančius puikiai pasiruošti minėtiems egzaminams. Kursai vyksta grupėmis iki 8 asmenų, gyvai arba nuotoliniu būdu.

Kursai vyksta nustatant atlikus diagnostinį testą, kurio pagalba sudaroma individuali programa. Mokiniai ne tik išmoksta mokytis bei surasti reikiamą informaciją, bet ir savarankiškai atsakyti į iškilusius klausimus.

Pradėti dirbti kartu?